Oferta Endermologie® LPG

Lipomassage™ by Endermologie®

 

Endermologie® LPG jest najnowocześniejszą metodą walki z cellulitem, pomagającą kształtować sylwetkę. Zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki.

 

W naszym salonie przy użyciu najnowszego urządzenia LPG® CelluM6 Keymodule 2i zapraszamy na Lipomassage™ by Endermologie®  metodą Endermologie® LPG :wyszczuplanie, modelowanie sylwetki, likwidowanie cellulitu, poprawę elastyczności skóry, relaks i rozluźnienie napięcia mięśni, drenaż limfatyczny, usuwanie bólów mięśni i objawów zmęczenia. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a wszystko dzięki zastosowaniu najnowszej technologi LPG®.

 

Endermologie® LPG to masaż podciśnieniowy, oddziałujący na skórną i podskórna tkankę łączną. Moc podciśnienia dobiera się na podstawie subiektywnych odczuć osoby poddawanej zabiegowi. Zabieg jest całkowicie BEZBOLESNY!

 

Technika wykonywania zabiegu opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.

 

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 14 do 20 zabiegów wykonywanych dwa-trzy razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa 35 minut. Zabieg wykonywany jest na całe ciało z pominięciem okolic piersi. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, masażwykonywany jest w specjalnym kostiumie, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Znakomite wyniki, jakie daje endermologia, można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

 

Zabiegi Endermologie® LPG spowodują odblokowanie układu limfatycznego, przyspieszenie przemiany materii, usunięcie zalegających toksyn i nadmiaru płynu. Odblokowany i oczyszczony organizm zwiększa swoją  zdolność do spalania zbędnych kilogramów.

 

Endermolift™ by Endermologie®

 

Endermolift™ by Endermologie® to w 100% naturalna technika głębokiego liftingu, odmłodzenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu. Wraz z upływem czasu skóra staje się cieńsza i traci gęstość, a oznaki starzenia są coraz bardziej widoczne. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu - zwiększa miejscowe mikrokrążenie, przywraca prawidłowy metabolizm komórkowy, pobudza komórki do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Daje efekt ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawia jej koloryt i napięcie, modeluje i poprawia owal twarzy, redukuje zmarszczki i obrzęki .

 

Zabieg jest bardzo przyjemny, uwalnia od napięć i powoduje relaks. Regularny Endermolift™ by Endermologie® zapewnia piękny wygląd skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu bez ingerencji chirurgicznej.

 

Endermolift™ by Endermologie® 1 zabieg 80 zł

 

Pakiet 5 zabiegów 375 zł

 

Pakiet 10 zabiegów 650 zł

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu

wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

Kontakt

telefoniczny  + 48 /33/ 816 30 21

e-mail: biuro@salon-nowystyl.pl

Copyright by NowyStyl 2013 designed by

Wasabi