Oferta Makijaż Permanentny

SWISS COLOR - nowa jakość mikropigmentacji permanentnej

KOSMETYKA

 

 

Makijaż pernamentny Conture Make-up SWISS COLOR® uważany jest za jedną z najlepszych metod na świecie służącą do naturalnego podkreślania i korygowania piękna rysów twarzy. By zapewnić jak najwyższy poziom wykonywanych makijaży pernamentnych, nasz salon zaprosił do współpracy Panią Iwonę Dziech, która

jest międzynarodowym szkoleniowcem i bardzo doświadczoną linergistką.

 

KTO MOŻE BYĆ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY ZAINTERESOWANY TYM ZABIEGIEM:

* Osoby, które mają blady i mało wyrazisty rysunek twarzy

* Osoby pochłonięte pracą - po zabiegu codzienny makijaż permanentny Bielsko wykonuje się znacznie szybciej i prościej
* Osoby uprawiające sporty, zwłaszcza wodne

* Osoby mające problem ze wzrokiem

* Ludzie pozbawieni brwi i rzęs np. po chemioterapii

* Ludzie pragnący zaretuszować niedoskonałości urody w postaci braku symetrii czy nierównych

konturów

 

Makijaż Conture Make-up SWISS COLOR® bardzo naturalnie podkreśla rysy, stąd niezwykle istotne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do koloru naturalnego.

 

Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny do ok.3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia

lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż - linergistkę.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

* Infekcja

* Ciąża

* Cukrzyca

* Łuszczyca

* Przyjmowanie leków sterydowych

 

W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego. Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą, specjalnym mleczkiem lub tonikiem. Przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium. Polecamy makijaż permanentny Bielsko.

 

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu

wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

Kontakt

telefoniczny  + 48 /33/ 816 30 21

e-mail: biuro@salon-nowystyl.pl

Copyright by NowyStyl 2013 designed by

Wasabi