Oferta Medycyna Estetyczna

ZABIEGI

KOSMETYKA

 • KOREKCJA ZMARSZCZEK

  Zabieg polega na niewielkiej ilości wstrzyknięc domięśniowych przy pomocy bardzo cienkiej igły. lekarz precyzyjnie okresla miejsca, gdzie nalezy podac lek aby osiągnąć optymalne efekty. W zależności od obszaru na którym jest stosowany preparat zabieg może trwać od 15 do 30 minut. Przejściowo po zabiegu może pojawić się niewielkie zaczerwienienie w miejscu wkłucia.

   

  Pierwsze efekty widoczne są w 3-7 dobie po zabiegu i utrzymuja się od czterech do ośmiu miesięcy.

   

  Wskazania:

  - "kurze łapki" czyli zmarszczki w okolicach oczu

  - zmarszczki gładzizny - czołowe - poprzeczne

  - "lwie zmarszczki" tworzące się między brwiam

   

 • KOREKCJA ZMARSZCZEK/BRUZD

  Usuwanie zmarszczek jest niechirurgicznym zabiegiem z dziedziny dermatologii estetycznej, polega na spłyceniu lub całkowitej korekcji zmarszczek. W zależności od głębokości zmarszczek zabieg trwa ok. 20 do 40 minut, jest bezbolesny i nie powoduje reakcji alergicznych. Ta metoda jest bezpieczna i bardzo skuteczna, daje efekt gładkiej skóry w błyskawicznie krótkim czasie. Wygładzanie skóry kwasem hialuronowym stosuje się przy wypełnieniu całej gamy zmarszczek.

 • MEZOLIFT - Ostrzykiwanie twarzy

  Kuracja odmładzających na twarz i pod oczy, wykorzystuje się go także do korekcji zmarszczek mimicznych, wypełnienia bruzd nosowo-wargowych oraz nawilżenia, modelowania i powiększanie ust.

 • MEZOTERAPIA

  Mezoterapia  wykorzystuje metodę licznych mikronakłuć. Polega na sródskórnym podawaniu substancji leczniczych. W zależności od stosowanych preparatów za pomocą tej metody możemy nawilżyć i ujędrnić skórę: twarzy, szyi, dekoltu a nawet biustu i dłoni, ograniczyć wypadanie włosów, zredukować cellulit, czy też zmniejszyć cienie i obrzęki pod oczami.

   

  Wskazania do mezoterapii są następujące:

  - biostymulaca skóry

  - usuwanie drobnych zmarszczek

  - leczenie wypadania włosów

  - usuwanie tkanki tłuszczowej

  - leczenie cellulitu

  - usuwanie rozstępów

   

  Zalety mezoterapii:

  - metoda naturalna, niechirurgiczna,

  - roztwory leków, które są podawane powodują zablokowanie komórkowych sygnałów przyswajania tłuszczu, przyspieszają krążenie i spalanie energii,

  - długotrwałe rezultaty - koryguje zmarszczki, poprawia kondycję włosów, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry,

  - metoda znana i stosowana w Europie od wielu lat.

   

 • RADIESSE

  Radiesse służy do bezoperacyjnego liftingu. Poprawia owal twarzy, przywraca utraconą jędrność i objętość, wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki. Zabieg skierowany jest głównie do osób z cienką skórą, której opadanie prowadzi do pogorszenia konturu twarzy, zapadania policzków, powstawania głębokich zmarszczek oraz tak zwanych „chomików”. Potrafi odmłodzić zarówno twarz, jak i dłonie o 10 lat!

  Zabieg Radiesse stosowany może być w następujących miejscach:

   

  - modelowanie policzków, likwidacja zapadniętych policzków

  - modelowanie okolic kości jarzmowej oraz linii żuchwy

  - likwidacja bruzd nosowo – wargowych

  - wypełnienie zmarszczek na policzkach i podbródku (dolna szczęka)

  - likwidacja bruzd w kącikach ust, tzw. "zmarszczek marionetkowych"

  - płatki ucha, grzbiet nosa

  - skronie, brwi

  - odmładzanie dłoni

 • NICI PDO

  Bezoperacyjny lifting skóry z zastosowaniem rozpuszczalnych nici najnowszej generacji. Nić PDO  umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg.

   

  Nici Hilo Lift® to najnowszy produkt przeznaczony do zabiegów chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej. Innowacyjny system nici liftingujących stworzony by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

   

  Zabieg z wykorzystaniem nici Hilo Lift:

   

  • nie wymaga żadnych nacięć na skórze,

  • jest bezpieczny i bezbolesny,

  • daje natychmiastowe efekty,

  • stymuluje produkcję nowego kolagenu,

  • ujędrnia i poprawia napięcie skóry powodując redukcję objawów starzenia  się,

  • powoduje, że uzyskana korekcja zwiotczałej skóry utrzymuje się przez  kilka lat,

  • można go z powodzeniem łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej,

  • trwa tylko ok. 30 minut.

 • COSMELAN

  To bardzo skuteczna metoda usuwania plam barwnikowych różnego pochodzenia, jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej. Cosmelan to miejscowa terapia przeznaczona dla osób chcących pozbyć się hiperpigmentacji głównie na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach. Terapia Cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry.

   

  Zalety Cosmelan

  - Cosmelan zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu

  - jest skuteczny w terapii przebarwnień typu melasma

  - bezpieczny i odpowiedni do każdego typu skóry

  - stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji.

  - w 99% przypadku intensywność przebarwień ulega redukcji o 95%.

  - bardzo skuteczny we wszystkich typach przebarwień

  - łatwa i szybka depigmentacja

  - odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry

  - reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory

  - stymuluje odnowę kolagenu

  - działa jednocześnie rozjaśniająco, wygładzająco i odmładzająco.

   

  Cosmelan jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do  innych terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu.

 • LIGHTEYES

  LIGHT EYES ULTRA to nowy preparat który zawiera specjalnie dobrane składniki m. in. Ruszczyk, witamine C, jagodę, rozmaryn i heksapeptydy.  Został on stworzony dla osób chcących poprawić jakość i wygląd delikatnej skóry wokół oczu.  Poprawia elastyczność skóry i krążenie limfatyczne zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

   

  Preparat podawany jest za pomocą igły, wstrzykiwany w górną i dolną powiekę.

   

  Light Eyes Ultra to wyjątkowy produkt, który jest w stanie poradzić sobie jednocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Dla osiągnięcia efektu zalecane są od 3 do 5 zabiegów w odstępach co 2 tyg.  Potem kurację powtarza się co kilka miesięcy.

   

 • NANOPEELINGI MEDYCZNE

  Peelingi medyczne są jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach dermatologii estetycznej. To bezpieczny i nieinwazyjny zabieg lekarski polegający na kontrolowanym złuszczeniu części naskórka i/lub skóry właściwej. Efektem zabiegu jest rozświetlenie, odświeżenie, poprawa napięcia i nawilżenie skóry oraz spłycenie zmarszczek. Odpowiednio dobrane peelingi pozwalają na usunięcie przebarwień, zmniejszenie łojotoku, likwidację zmian zapalnych, a także spłycenie blizenek potrądzikowych.

   

  W zależności od głębokości dzielimy je na:

  - powierzchowne,

  - średniogłębokie

  - głębokie.

   

  Zabiegi można wykonywać jednorazowo lub (częściej) w serii, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. Jedna sesja zwykle trwa od 15-30 minut.

  O wyborze substancji złuszczającej oraz głębokości peelingu decyduje lekarz, dobierając go indywidualnie do skóry pacjenta.

   

  Wskazania do peelingów chemicznych:

  1. Zmiany barwnikowe:

  - piegi

  - ostuda

  - przebarwienia pozapalne

  - plamy soczewicowate

  2. Uszkodzenia słoneczne: - rogowacenie słoneczne

  3. Uszkodzenia związane z wiekiem:

  - zmarszczki

  - utrata jędrności skóry

  3. Blizny

  4. Trądzik zaskórnikowy, grudkowo-krostkowy

  5. Rozstępy skórne

  6. Zaburzenia rogowacenia:

  - suchość skóry

  - rogowacenie przymieszkowe

 • USUWANIE ZNAMION I WŁOKNIAKÓW

  Dermatoskopia jest nieinwazyjną metodą diagnostyczną stosowaną w dermatologii. Badanie polega na oglądaniu zmian chorobowych skóry za pomocą dermatoskopu. Jest to badanie mikroskopowe powierzchni skóry umożliwiające obserwację i ocenę struktur barwnikowych na poziomie skóry. Dermatoskop jest to specjalne urządzenie optyczne posiadające kilku lub kilkunastokrotne powiększenie. Wbudowane oświetlenie boczne (oświetlające oglądaną powierzchnię), pozwala uzyskać "trójwymiarowy obraz" skóry (uwidacznia głębsze struktury oglądanej zmiany). Dermatoskopia jest badaniem pośrednim między oceną kliniczną (tzw. okiem nieuzbrojonym) a badanie histopatologicznym wyciętej zmiany.

   

  Ocena zmian opiera się na obserwacji cech zewnętrznych uwzględniając asymetrię, odgraniczenie, różnorodność barw oraz charakterystyczne struktury niewidoczne gołym okiem:

  Badanie dermatoskopem może być powtarzane wielokrotnie. Wykonywane jest u pacjentów w każdym wieku, a także u kobiet ciężarnych. Zadaniem dermatoskopii jest przede wszystkim odróżnienie zmian barwnikowych od niebarwnikowych, oraz w przypadku zmian barwnikowych ich monitorowanie i ewentualne wczesne wykrycie transformacji nowotworowej.

   

  Za pomocą dermatoskopu można rozpoznać zmiany takie jak:

  - czerniak złośliwy,

  - czerniak młodzieńczy Reed,

  - znamię barwnikowe,

  - znamię błękitne,

  - brodawka łojotokowa,

  - naczyniak,

  - nabłoniak barwnikowy,

  - zmiany krwotoczne;

   

  Zalety badania dermatoskopowego:

   

  a) bezpieczne,

  b) bezbolesne,

  c) możliwość wielokrotnych powtórzeń (zalecane przy większej ilości znamion),

  d) brak ograniczeń wiekowych,

  e) można wykonywać u kobiet ciężarnych;

   

 • USUWANIE NACZYNEK

  Widoczne na twarzy naczynka, pajączki to dolegliwość, na którą skarży się wiele osób – zarówno kobiet jak i mężczyzn. Problem poszerzonych naczynek na twarzy, szyi, dekolcie jest niezwykle uciążliwy i krępujący, a oprócz tego, że stanowi defekt kosmetyczny, może być przyczyną np. trądziku różowatego. Dlatego taką skórę trzeba odpowiednio pielęgnować i stosować określoną profilaktykę, aby nie dopuścić do nasilenia i zwiększenia liczby pękniętych naczynek.

   

  Leczenie specjalistyczne:

  - leczenie farmakologiczne

  - skuteczne, niebolesne, bezinwazyjne usuwanie widocznych, rozszerzonych naczynek Na twarzy, szyi i dekolcie metodą elektrokagulacji.

 • TESTY ALREGICZNE NASKÓRKOWE

  Testy alergiczne (testy płatkowe) - służą do wykrywania alergii kontaktowej, na związki drobnocząsteczkowe takie jak metale, leki, kosmetyki, perfumy, substancje zapachowe czy składniki gumy.

   

  Wskazanie do wykonania testów płatkowych obejmuje:

  - alergiczne kontaktowe zapalenie skóry

  - wyprysk atopowy

  - wyprysk potnicowy

  - wyprysk pieniazkowaty

  - wyprysk na podłożu skóry suchej

  - wyprysk na podłożu zastoju żylnego

   

  Lekarz Specjalista Dermatolog nanosi alergeny na specjalne plastry i przykleja je badanemu na plecach lub na ramionach w miejscach, w których skóra nie jest zmieniona zapalnie. Zachodzące reakcje alergiczne uzewnętrzniają się w postaci zaczerwienienia, pęcherzyków i guzków. Odczytu dokonuje się po 48,72, 96 godzinach. Reakcje ocenia się w skali od + do ++++.

   

  Testy płatkowe są przydatne w weryfikacji podejrzenia uczulenia na metale, kosmetyki i perfumy, leki, gumy, materiały dentystyczne, tworzywa sztuczne, kleje, rośliny.

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu

wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

Kontakt

telefoniczny  + 48 /33/ 816 30 21

e-mail: biuro@salon-nowystyl.pl

Copyright by NowyStyl 2013 designed by

Wasabi