FRYZJERSTWO

MEDYCYNA ESTETYCZNA

EPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER DUET

ENDERMOLOGIE® LPG

MAKIJAŻ PERMANENTNY

KOSMETYKI REVITALASH®

KOSMETYKA

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA BR

ZABIEGI NA CIAŁO

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA BIOLOGIQUE RECHERCHE

 

Mezoterapia mikroigłowa to metoda mikronakłuwania skóry, która przynosi doskonałe efekty odmłodzenia, nawilżenia oraz redukcji blizn i przebarwień. Badania przeprowadzone w ośrodkach naukowych dowodzą, że wzrost poziomu kolagenu w skórze po zastosowaniu serii zabiegów sięga aż 390% i jest wyższy niż w wypadku metod laserowych czy głębokich inwazyjnych peelingów. Jednocześnie zabieg mezoterapii mikroigłowej, powodując powstanie tysięcy mikrokanalików w skórze, podnosi absorpcję substancji aktywnych zawartych w specjalnym koktajlu do mezoterapii aż tysiąckrotnie. Dzięki temu dwukierunkowemu działaniu efekty mezoterapii mikroigłowej są zachwycające: zmarszczki znikają, głębokie bruzdy ulegają spłyceniu, skóra jest nawilżona, jędrna i sprężysta, a blizny, rozstępy i przebarwienia zostają w widoczny sposób zredukowane.

 

Aparat do mezoterapii mikroigłowej Micro-Puncture Lab© Biologique Recherche wyposażony jest nie tylko w rączkę, lecz także w bazę sterującą. Ich połączenie to pełna kontrola mikronakłuwania w trakcie zabiegu. Jednorazowe kartridże (średnica 10 mm) 12 mikroigieł są sterylne, a same mikroigły – stalowe. Dostępne są one w kilku wariantach: mikroigły o długości 0,25 mm oraz 2 mm do mezoterapii mikroigłowej, które dodatkowe reguluje się na rączce (np. mikroigły o dług. 2 mm można ustawić tak, by wykonać zabieg wokół oczu długością 0,5 mm) oraz 3 typy igieł do makijażu permanentnego o dług. 4 mm, które z powodzeniem wykorzystywane są również przez lekarzy do zabiegów mezoterapii mikroigłowej na blizny i rozstępy.

 

Mezoterapia mikroigłowa działa dwukierunkowo. Z jednej strony powoduje kontrolowane mikrouszkodzenia, na które skóra odpowiada uruchomieniem naturalnych procesów regeneracyjnych, w trakcie których dochodzi do zmniejszenia widoczności blizn i przebarwień oraz do wytworzenia aż do 390% więcej kolagenu niż przed zabiegiem, co prowadzi do spłycenia zmarszczek i głębokich bruzd oraz do silnego ujędrnienia i liftingu. Efekt ten uzyskiwany jest podczas serii zabiegów wykonanych w czasie 2 miesięcy (w wypadku zabiegów IPL oraz peelingów medycznych jest to zaś ok. 6 miesięcy).

Z drugiej strony w trakcie mikronakłuwania skóry powstają tysiące mikrokanalików, przez które do skóry wprowadzane są substancje aktywne. Dzięki powstałym mikrokanalikom absorpcja znakomitego koktajlu do mezoterapii Biologique Recherche zwiększa się aż 1000 razy (bez mikronakłuwania poziom absorpcji substancji nakładanych na skórę to zaledwie ok. 0,3%). Wprowadzenie wysoko stężonego koktajlu podczas serii zabiegów intensyfikuje regenerację zmienionej skóry (blizny, rozstępy, przebarwienia), głęboko nawilża, rewitalizuje, odświeża skórę. Efekt silnego ujędrnienia i spłycenia zmarszczek i bruzd widoczny jest zaś już po pierwszym zabiegu. Mezoterapia Bielsko Biała

 

 

Oferta Kosmetyka

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu

wirtualnie. Rozpocznij zwiedzanie >>

Kontakt

telefoniczny  + 48 /33/ 816 30 21

e-mail: biuro@salon-nowystyl.pl

Copyright by NowyStyl 2013 designed by

Wasabi